#16 2009-03-25 21:27:34

GomeZ

Admin(masz pytanie? pisz na PW lub na GG)

11548543
Skąd: łoooooo... daleko
Zarejestrowany: 2009-03-13
Posty: 144
Punktów :   

Re: Team 1# Piraci misja nr1

Coś wolno idzie
a takie rozmowy starajcie się zawierać w 1-3 postach, ok?

... otóż zadanie polegało na zoperowaniu jego żony chorej na pospolitą chorobę dotykającą tamtejszą ludność.
- Jeśli mi pomożecie oddam wam statek zupełnie za darmo! A więc jak? Pomożecie mi? - odpowiedział Akira czekając na odpowiedź...

Offline

 

#17 2009-03-25 21:27:52

ark0n

Pirat

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2009-03-19
Posty: 185
Punktów :   
WWW

Re: Team 1# Piraci misja nr1

Po przedstawieniu się na wzajem wszyscy siedzieli przy wspólnym stloku popijając sake

Delavega przez chwilę sie zastanawiał
-Mam wykształcenie lekarskie postaram się zrobić wszystko co w mojej mocy abo pomóc tobie

Ostatnio edytowany przez ark0n (2009-03-25 21:47:26)


http://img509.imageshack.us/img509/6156/arkonxw7.png
ot skromny pisarz

NEVALE DELAVEGA

Offline

 

#18 2009-04-04 16:13:32

GomeZ

Admin(masz pytanie? pisz na PW lub na GG)

11548543
Skąd: łoooooo... daleko
Zarejestrowany: 2009-03-13
Posty: 144
Punktów :   

Re: Team 1# Piraci misja nr1

wymagane umiejętności do operacji : anatomia2, medycyna2
wymagane zmysły : Zmysł Wzroku – 8, Zmysł Dotyku – 6
operacja zakończona sukcesem!

Operacja trwała około 2 godziny. Przez ten czas kupiec Akira szykował prowiant dla waszej załogi, a wy wnosiliście go na statek.
- Jestem wam dozgonnie wdzięczny! - odparł kupiec po zakończeniu zabiegu
- Proszę, weźcie statek jako zapłatę za to .
Mieliście się już żegnać, gdy usłyszeliście odgłosy walki dochodzące z portu.
- Matko! - zawołał Akira
- Znów ci przeklęci piraci! - dodał wyglądając za okno
(TERAZ OPISUJECIE SPAKOWANIE MANATEK I WYJŚCIE Z DOMU KUPCA)
Jakimś cudem udało wam się dobiec do przystani bez konieczności walki. Niestety środki uspakajające zażywane przez waszego doktora przestały działać... (ark0n OPISUJE ROZWAŁKĘ NA JEDNYM Z PIRATÓW A RESZTA OPISUJE TO CO WIDZI). Po zabiciu pirata chłopak uspokoił się i zażył leki. (KRÓTKA ROZMOWA NA TEMAT SCHIZA ark0n-a). Po zakończeniu gadki odpłynęliście w może... (nagrody i pkt. zostaną przyznane po wszystkich odpisach)

Offline

 

#19 2009-04-04 17:27:19

Beo

Pirat

15610674
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 201
Punktów :   

Re: Team 1# Piraci misja nr1

pomagałem wnosić jedzenie na pokład i przyglądałem się załodze jeden był blady i miał jasne krótko ścięte blond włosy i miał ze sobą rapier ze złotą rękojeścią drugi był wysoki miał brązowe włosy żółte oczy i miał ze sobą katanę a ostatni był już dorosły i też miał katanę ale co było dziwne gdy raz prawie wpadł do wody wyglądał na na nieco przestraszonego.potem gdy mieliśmy się żegnać z Akirą usłyszeliśmy odgłosy walki które dochodziły z portu Akira wyjrzał przez okno i powiedział
-matko! znowu ci przeklęci piraci!
pomyślałem sobie*oho widać nie lubi piratów dobrze że nie wie że my też nimi jesteśmy*poszedłem po swoje rzeczy miedzy innymi:kompas,katany i ko den den mushi od dziadka oraz woreczek z moimi Belami.
gdy wszyscy byli gotowi pożegnali się z kupcem i pobiegliśmy w stronę portu.

Ostatnio edytowany przez Beowulf Dante (2009-04-04 19:09:02)

Offline

 

#20 2009-04-04 18:56:10

Zaku

Admin/Pirat

7302866
Zarejestrowany: 2009-03-13
Posty: 1065
Punktów :   

Re: Team 1# Piraci misja nr1

Pakując się założyłem pierw kamizelkę potem wziąłem swoją katanę przypiąłem  koło pasa, kompas i bele włożyłem do plecaka i złożyłem na plecy.
Widząc kolegów z mojej załogi szybko wyskoczyłem z budynku i zacząłem biec w stronę portu

Offline

 

#21 2009-04-04 19:12:05

ark0n

Pirat

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2009-03-19
Posty: 185
Punktów :   
WWW

Re: Team 1# Piraci misja nr1

Schowałem wszystkie moje medyczne specyfiki oraz przyrzady lekarskie, wróciłem do hotelu zapłaciłem właścicielowi pieniądze dałem kelnerce napiwek wziąłem moje rzeczy z pokoju przypiąłem kabury i włożyłem do nich moje Beretty tak spakowany poszedłem na statek wybrałem sobie na nim jedną kajutę. Była dość obszerna *będzie to gabinet lekarski i mój pokój pomyślałem.*Kiedy wszystko było już na swoim miejscu, postanowiłem wrócić do domu Akiry jednak kiedy tam szedłem ciągle wydawało mi się, iż o czymś zapomniałem.
Kiedy dotarłem do jego domu i zmieniłem bandaże pacjentce i wtedy doszedł mnie jego krzyk, nie rozumiałem dokładnie ale chyba było to coś z rodzaju*Przeklęci piraci* wybiegłem za zewnątrz i ruszyłem w kierunku przystani.


http://img509.imageshack.us/img509/6156/arkonxw7.png
ot skromny pisarz

NEVALE DELAVEGA

Offline

 

#22 2009-04-04 19:12:37

Tatra

Pirat

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 96
Punktów :   

Re: Team 1# Piraci misja nr1

Po szczęśliwie zakończonej operacji, w końcu zdobyliśmy łódź. Z skompletowaną już załogą mieliśmy właśnie wyruszyć w drogę, gdy doszły do nas odgłosy walki. Akira wyjrzał przez okno, by zobaczyć co to za zamieszanie. Okazało się, że na port napadła banda piratów.
-Cholera, to trochę kłopotliwe.- zirytowany zarzuciłem swój plecak na ramie i ruszyłem ku wyjściu. Pożegnaliśmy się z handlarzem i pobiegliśmy do portu. Mieliśmy farta, po drodze nikt nas nie zaczepił...


Gdy mają cię wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.

Offline

 

#23 2009-04-04 19:41:06

ark0n

Pirat

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2009-03-19
Posty: 185
Punktów :   
WWW

Re: Team 1# Piraci misja nr1

Biegłem w kierunku portu dochodziły stamtąd jakies odgłosy, prawdopodobnie była to walka przez cały czas bolała mnie głowa i miałem wrażenie, iz czegoś zapomniałem to było takie strasznie irytujące. Kiedy znalazłem się w porcie przede mną ukazał się obraz niegodzictwa widział jak plądrowali magazyny jak zabijali.*Niech sobie zabijają a co mnie to obchodzi byłem prywatnym mordercą co się będę zwykłymi ludźmi przejmował*. Nagle doszedł mnie płacz zobaczyłem dziewczynę miała może z czternaście lat była ciągnięta za włosy przez jakiegoś dryblasa wiadomym jest co chce zrobić i wtedy to zrozumiałem.*Może i byłem kiedyś na usługach mafii ale nigdy kobiet ani dzieci nie zabijałem ale on ma przewalone bo już pamiętam nie wziąłem nowej dawki tabletek.* Uspokoiłem się rozpiełem moją białą marynarkę, a następnie działalem już instynktownie ręce skrzyżowały się samoistnie i poszły do kabur kiedy poczuł dotyk srebra byłem w gotów i wiedziałem jedno. *Bandyta nie bandyta ale nie bedziecie się k***a nad małolatami znęcać.*Kulturalnie wszedłem do magazynu z którego było słychać krzyki i płacz po chwili słyszałem dźwięk pękającego materiału.*Jeszcze mam szansę*
-Ratunkuu!...Nie ja niechcę... zostaw moje ubranie zostaw mnie... odejdź ode mnie ty potrworze!- dziewczyna krzyczała a jej dźwięk był przyjemny.
- Nie szamocz się mała i tak byś prędzej czy później straciła dziewictwo, zręsztą jesteś ładna i najpierw cię przelece a potem hhmm zobaczę a teraz uci....-Głos pirata zamilkł w magazynie było słychać tylko dźwięk po strzale.
- Tak nie traktuje się pań. - Stanąłem nad nim jeszcze żył nie pamietam przy której kulce zginął może dziesiątej no może trzeciej wystrzeliłem w niego pełne dwadzieście *Należało się skurwielowi*.
-Dziekuje- Powiedziała i uciekła.

Po chwili do magazynu wkroczyli moim towarzysze.*Teraz będą chcieli gadać ech...*


http://img509.imageshack.us/img509/6156/arkonxw7.png
ot skromny pisarz

NEVALE DELAVEGA

Offline

 

#24 2009-04-04 21:01:45

Tatra

Pirat

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 96
Punktów :   

Re: Team 1# Piraci misja nr1

Biegliśmy do portu, z oddali widać było już nasz statek. Nagle Delavega skręcił w stronę starego magazynu.*Cholera, co on wyprawia!* Pobiegłem za nim, by go zawrócić. Zbliżając się do magazynu ujrzałem dwie postacie i zrozumiałem przyczynę jego dziwnego zachowania. Usłyszałem krzyk kobiety, wibrujący od strachu.
-Ratunkuu!...Nie ja nie chcę... zostaw moje ubranie zostaw mnie... odejdź ode mnie ty potworze!
- Nie szamocz się mała i tak byś prędzej czy później straciła dziewictwo, zresztą jesteś ładna i najpierw cię przelecę a potem hhmm zobaczę a teraz uci....- gwałciciel nie zdołał dokończyć zdania, gdyż Arkon wpakował w niego kulkę. *Kurde, chyba trochę przesadził, ale co tam, ten facet nie zasługiwał na nic innego* Ale naszego strzelca to nie zadowoliło. Z dzikim uśmiechem na twarzy i furią w oczach wystrzelił w łotra cały magazynek. Widać było że sprawia to mu radość i wprawia w jakąś dziwną fascynacje. *Co jest z tym gościem?! Czy to naprawdę sprawia mu przyjemność?! Bez wahania odbiera życie, masakruje zwłoki i nie przestaję się przy tym uśmiechać! Już przy pierwszym spotkaniu czułem że jest niebezpieczny, ale nie sądziłem że aż tak! Jaką mamy gwarancje że z nami nie zrobi tego samego?! Będzie trzeba z nim pogadać. Dobrze, że kwestia jego zdyscyplinowania jest problemem kapitana.
-Chyba musisz nam coś wytłumaczyć? Często tak ci odwala?


Gdy mają cię wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.

Offline

 

#25 2009-04-05 10:57:54

ark0n

Pirat

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2009-03-19
Posty: 185
Punktów :   
WWW

Re: Team 1# Piraci misja nr1

Dantejskie Sceny

-Na wszystko przyjdzie czas, na rozmowę także.- Mówiąc to podszedłem do ciała tamtego pirata był przy nim nóż zwyczajny z czarna rączką i ostrzem słabej jakości.
Wyszedłem z magazynu oni chyba coś krzyczeli ale mniejsza z tym miałem nóż w ręce i wiedziałem jedno.*Kso mam jakiś tam nakama nie mogę ich teraz zabić ale choroba staje się mocniejsza to przez tą jebaną krew i jej zapach.*Zauważyłem pirata rabował coś *biedak* pomyślałem sobie podszedłem wbiłemm mu nóż pod łopatek wprawnym ruchem go szybko wyjąłem następnie obkręcił mojego przeciwniki i obdarzyłem go uśmiechem od oka do oka. Szedłem dalej *k***a ujebałem sobie garnitur krwia jak pech to pech* kroczyłek tak po całym porcie zabijałem, katrupiłem robiłem sceny rzeźni moim rapierem odcinałem głowy ręce nogi i nagle stało się to co zawsze zemdlałem.


http://img509.imageshack.us/img509/6156/arkonxw7.png
ot skromny pisarz

NEVALE DELAVEGA

Offline

 

#26 2009-04-05 18:21:02

GomeZ

Admin(masz pytanie? pisz na PW lub na GG)

11548543
Skąd: łoooooo... daleko
Zarejestrowany: 2009-03-13
Posty: 144
Punktów :   

Re: Team 1# Piraci misja nr1

Nagrody na misję #1

Beowulf Dante :

przedmioty:
- 10000000000000000000 Red Orbs (Beo sam to chciał) czyli 10 tyś. beli
- amunicja złota
- wygodniejsze buty

atrybuty:
- inteligencja + 1
- siła + 1

zmysły:
- zmysł wzroku +1

akr0n :

przedmioty:
- amulet z szkiełkiem celonicznym
- 100 beli
- rękawice strzeleckie

atrybuty:
- siła + 2

zmysły:
- zmysł słuchu + 1

Tatra

przedmioty:
- pudełko ciasteczek
- 20 tyś. beli
- luneta

atrybuty:
- zręczność + 1
- szybkość + 1

zmysły:
- zmysł węchu + 1

Zaku

przedmioty:
- 25 tyś. beli
- 2 butelki sake
- kąpielówki

atrybuty:
- wytrzymałość +2

zmysły:
- zmysł dotyku +1

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl