#1 2009-04-05 19:30:52

Zaku

Admin/Pirat

7302866
Zarejestrowany: 2009-03-13
Posty: 1065
Punktów :   

Zaku

Imię: Zaku

Nazwisko: Nieznane

Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Pochodzenie: Lougetown/East Blue

płeć: mężczyzna

Rasa: człowiek

Zawód:Barman

Akuma no mi: Mera Mera no mi

Ekwipunek:
-Kompas
-Kamizelka Ochronna
-Katana najwyższej jakości
-2 butelki sake
-kąpielówki
-mapy East, West i South Blue
Bele: 79.500

Organizacja: Piraci
Grupa krwi: 0 Rh+

Wygląd:

Cechy szczególne:
-Chroni kobiety w czasie bójek
-Lubi pić dużo sake

Historia:
Na morzu zwanym East Blue znajduję się pewna wyspa, jest ona nazywana „wyspą początku i końca” Lougetown. Na tej wyspie jest bardzo słynny bar dla piratów i marines. Owy bar nazywał się La Paradise.  W tym barze często dochodzi do bójek dlatego obsługa powinna znać podstawy samoobrony szczególnie kelnerki. Jednak kiedy bójki się zaczynają zawsze do akcji wkracza mężczyzna wysokiego wzrostu z jasnymi blond włosami i błękitnymi oczami. Zaku, który jest barmanem w tym jakże uroczym barze. Paroma celnymi kopniakami i silnymi sierpowymi potrafi uciszyć każdą zadymę. Rzecz się dzieje pewnego piątku kiedy Zaku miał nocny dyżur przy ladzie, do knajpy wkroczyło dziesięciu piratów na nieszczęście w barze nie było żadnego marines. Jeden z nich prawdopodobnie był herszt otworzył swoją mordę i krzyknął, że teraz on i jego piraci rządzą dzielnicą portową a co za tym idzie ten bar należy teraz do nich. Zaku tylko lekko się uśmiechnął i pomyślał sobie – „Durnie nie mają pojęcia ile osób przed nimi wypowiadało te słowa a bar wciąż jest niezależny od nikogo. Niech tylko mi tu burd nie kręcą bo nie jestem w nastroju by ich uczyć dobrych manier”. Kolejny z nich podszedł do dwóch stolików i podniósł je spokojnym ruchem . Postawił je przed hersztem reszta przyniosła krzesła i usiedli .
- Barman! – doszedł mnie głośny bas.
- Słucham – odpowiedziałem najgrzeczniej jak umiałem.
- Nalej nowym właścicielom na koszt firmy najlepsze sake jakie masz i niech te piękne cizie nam je przyniosą.
- Aauuuaa – doszedł mnie krzyk Liny rudowłosej ślicznotki, która była u nas barmanką .
„Tego już za wiele”.  Pomyślałem a następnie odezwałem się do tych śmieci moim lodowym głosem – Zostawcie tą panią w spokoju. I nie kręć cie mi tu zadym bo będę zmuszony was wyprosić.
- Jak ty odzywasz się do nowych właścicieli gnojku jeden – Powiedział ten co stoły podnosił – Mam ci może zmienić trochę tą niewyparzoną buźkę? – po wypowiedzeniu tych słów ruszył w moim kierunku. Wyciągnął swoje łapy jak by chciał mnie udusić czy coś.
- Ratunku ! Nie róbcie mi nic! – doszedł mnie krzyk Liny a wtedy wszystkie bariery pękły .
    Oparłem jedną rękę na ladzie a następnie wykonałem przeskok . Osiłek był na tyle zdziwiony moją sprawnością iż nie zauważył kiedy moja pięść trafiła go z impetem w brzuch. Kiedy się zgiął w pół od razu kopnąłem go z kolanka w brzuch. – Osiłek załatwiony – Powiedziałem otrzepałem ręce i zapytałem – Kto następny?
Nagle dwóch dzierżących szable wstało i ruszyło na mnie. Jednak popełnili najgorszy błąd zaatakowali osobno bo jeden szybciej do mnie dobiegł . Kiedy był przy mnie padłem na ziemię i wykonałem wykop  z odbiciem od podłoża. Padł jak długi drugi nie był na tyle głupi wystawił szable do przodu i próbował ciąć ale to było daremne za dużo takich bójek już przeżyłem wprawnym ruchem złapałem go za nadgarstek a następnie ścisnąłem na tyle mocno iż usłyszałem dźwięk szabli uderzającej o podłogę. Szybkim ruchem przyciągnąłem go do siebie i uderzyłem głową.  Nawet nie zauważyłem kiedy pozostała siódemka wraz z liderem leżała na podłodze. Kiedy poczułem coś dziwnego i już po chwili oprzytomniałem to były usta Liny ona zawsze w ten sposób mi dziękowała. – Już zadzwoniłam po marines . – jej słodki głos był zawsze niczym balsam na me rany.
Postanowiłem sobie pójść na zaplecze i popatrzeć na morze to zawsze mnie uspokajało, wyciągnąłem paczkę fajek i zapalniczkę zapaliłem papierosa i przyglądałem się morzu . Podeszła do mnie od tyłu i siadła swoją zgrabną dupką na barierce o którą się opierałem.
- Hej – powiedziałem już w pełni uspokojony.
- Chciałabym wiedzieć, skąd ty tak się potrafisz bić?
- Stara historia na pewno chcesz jej wysłuchać? Bo może być nudna. – Uprzedziłem.
- Tak chce poznać prawdę o tobie . – Powiedziała z ciekawością w głosie.
- Byłem sierotą matka zginęła w wypadku budynek się zawalił o ojcu nic nie wiem, może to i dobrze. Rodzina matki zamieszkuje West Blue ale nie wiedzieli nic o jej śmierci więc nie mogli się mną zająć. Trafiłem do domu dziecka a tam starsze dzieciaki rządziły, więc trzeba było im się podporządkować albo stać się silniejszym od nich. Właściciel tego baru pozwalał mi jako smarkaczowi tu pracować sprzątałem przenosiłem rzeczy nabrałem krzepy. Pewnego razu do domu dziecka przyszła dziewczyna była ładna i miała na oko piętnaście lat wtedy chłopacy już mi dawali spokój bo potrafiłem oddać sam miałem może z szesnaście ale to był okres kiedy zaczęły im buzować hormony kiedy zobaczyłem jak z niej zdzierają ciuchy wpadłem w szał pobiłem ich do krwi tak mocno, że wywalili mnie z przytułku potem zacząłem mieszkać i pracować tu przeszkoliłem się na barmana pomagałem ochroniarzom przy zadymach a oni mnie uczyli różnych ciosów. Ale już koniec nie mogę tu dłużej wysiedzieć często nad tym myślałem ruszę na morzę i zostanę piratem.
- A więc pamiętaj o mnie . – Z szyi zdjęła amulet i założyła go mi następnie mnie pocałowała i uciekła płacząc. W Tyn miejscu zaczęło się moje nowe życie! Pirackie życie.

Punkty Mechaniczne:
-Punkty Akcji:8
-Punkty Życia:60
-Obrażenia broni białej:18-30
-Celność broni białej: 54

Statystyki:

-Zmysły:
Zmysł Wzroku:10
Zmysł Słuchu:6
Zmysł Węchu:7
Zmysł Smaku:11
Zmysł Dotyku:8

-Cechy główne:
Siła 10
Zręczność 10
Szybkość 10
Wytrzymałość 8
Inteligencja 4

Techniki/Zdolności: Higan (Ognisty Pistolet) - zdolność owocu mera mera (obrażenia 10-13, 2 PA)

-Umiejętności bojowe:
Walka rękoma: 7
Walka nogami: 7
Walka kataną:6

Umiejętności:
-Nawigacja 4
-Handel 2
-Kucharstwo 2
-szermierka 6

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl