#1 2009-04-05 18:49:42

Beo

Pirat

15610674
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 201
Punktów :   

Michael Angelheart

Imię:Michael
Nazwisko:Angelheart
Wiek:15 lat
Pochodzenie:Gecko
Rasa:człowiek
Zawód:brak
Akuma no mi:???
Ekwipunek:
odziedziczone po ojcu dwie katany Eisei & Fuunbari
Ubranie biała koszula+kurtka z kapturem+czarne spodnie+nowe wygodniejsze buty
-mapy:East,West,South Blue
-amunicja złota
-srebrny medalion z symbolem wilka(prezent od dziadka)
-kamizelka skórzana
-kompas
-Ko Den Den Mushi
Bele:63.799
Organizacja:piraci
Grupa krwi:A+
Wygląd: http://fc08.deviantart.com/fs17/f/2007/193/2/a/Roxas_by_AnaKris.jpg
Cechy szczególne:
-Pasjonuje go walka na miecze
-jest dość wrażliwy a charakterem nie pasuje do piratów
- jest raczej typem samotnika
Historia:na morzu pływał pewien niezbyt sławny pirat Jack Angelheart.on z ze swoją załogą rabował statki  bogaczy ale nigdy nie zabijał.pewnego dnia spotkał piękną dziewczynę Jane z którą się 2 lata potem się ożenił i wtedy urodził się Michael.chłopak nie mógł mieć szczęśliwego dzieciństwa z powodu ojca poszukiwanego pirata i stało się.gdy Michael miał 5 lat jego ojca i matkę która chciała go ochronić zabił łowca piratów po stracie rodziców Michael został wysłany do swojego dziadka na Gecko.chłopiec był szczęśliwy w domu dziadka ale przez całe swoje dzieciństwo nie zaznał przyjaźni wszyscy ze wsi się nabijali z małego Michaela i ten z tego powodu czuł się naprawdę samotny.jedyna rzecz jaka mu pozostała po ojcu to dwie katany Eisei & Fuunbari i dziwna rzecz ale w chwili gdy chłopak chwycił katany poczuł chęć walki nimi miał wtedy 7 lat i przez następne 5 lat trenował pod okiem swojego dziadka który był dobrym szermierzem i w 3 lata uczeń przewyższył mistrza i kiedy tak trenował Michael zdecydował co będzie jego celem życiowym.w pewną mroźną zimę podczas jego 15 urodzin dziadek Michaela dał mu prezent medalion z symbolem wilka i powiedział
-no mój chłopcze stałeś się mężczyzną ten medalion który ci dałem to symbol wojownika każdy mężczyzna w naszej rodzinie otrzymywał jeden w dniu piętnastych urodzin-po tych słowach stary człowiek uśmiechnął się do wnuka.
-dziadku ja chce opuścić dom ja chcę zostać piratem ale nie tak jak tata to nie z jego powodu-powiedział to z twarzą pełną ambicji po czym podniósł swoje katany jedną wyciągnął z pochwy i uniósł ku górze mówiąc-i chcę zasłynąć jako wojownik w walce katanami wiem że to trochę dziecinne marzenie ale to jedyna rzecz w jakiej jestem dobry-powiedział to i spojrzał się na dziadka który nadal się uśmiechał.
-Michael mój chłopcze ja wiem ja widziałem ten twój żar w twoich oczach niebieskich jak morze takie miała twoja matka nie mam zamiaru cię powstrzymywać dziś w nocy przygotuję ci prowiant i dam ci pieniądze a ty się wyśpij-po tym wstał i zaczął wychodzić z pokoju.
-dziękuję dziadku.
-nie musisz dziękować chłopcze-po tych słowach dziadek wyszedł z pokoju.
Po tym Michael poszedł spać a jego dziadek przyszykował rzeczy których będą mu potrzebne. następnego ranka chłopak siedział w kuchni ubrany na podróż z katanami przy pasie i naszyjnikiem na szyi. po chwili do kuchni wszedł dziadek który niósł ze sobą torbę,małą paczkę i ślimaka gdy podszedł do wnuka powiedział-w torbie masz jedzenie i leki w tej paczce 461.000 beli a ten ślimak to ko den den mushi dzięki niemu będziesz mógł się komunikować-po chwili wręczył wnukowi wszystkie przedmioty.
-dziękuje dziadku.
-chłopcze a masz kompas?.
-spokojnie ja sobie poradzę jak dojdę do miasta to kupię i kompas i jakąś zbroję-powiedział Michael uspokajając dziadka.
-to powodzenia Michael daj z siebie wszystko.
-dzięki to do widzenia-po tych słowach wyszedł z domu i zaczął kierować się do portu.po kilku godzinach trafił na wzgórze z którego widać było port i morze Michael spoglądając na morze powiedział-w tym momencie zaczyna się nowy etap mojego życia.
Punkty mechaniczne:
-punkty akcji:8
-punkty życia:53
-obrażenia broni białej:16
-celność broni białej:43,5
Statystyki:
-zmysły:
zmysł wzroku:12pkt
zmysł słuchu:5pkt
zmysł węchu:6pkt
zmysł smaku:9pkt
zmysł dotyku:10pkt
-Cechy główne:
Siła-9pkt
Zręczność-8
Szybkość-9
Wytrzymałość-7pkt
Inteligencja-8pkt
-Umiejętności bojowe:
Walka katanami-7pkt
Walka wręcz-6pkt
Walka dwoma katanami jednocześnie-7pkt
Techniki/zdolności:0 (na początku)
Umiejętności:
-szermierstwo-5
-Kucharstwo-4
-Broń strzelecka-5
-Medycyna-5
-Anatomia-5
-Nawigacja-7
-Perswazja-4
-Retoryka-4

Ostatnio edytowany przez Beowulf Dante (2009-05-04 17:26:41)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl